-
Vljudno vabljeni na Zaključni koncert flavtistke Eve Bogataj, ki z letošnjim letom zaključuje pot v Glasbeni šoli Emil Adamič. Skozi leta si je poleg mnogo izkušenj, nabrala ogromno plaket in priznanj, predvsem zlatih. V torek, 19. maja, je prejela svojo zadnje zlato priznanje s posebnim priznanjem na temovanju Bolero. Jeseni se odpravlja na Konservatorij za...
